زمان رسیدن سفارش

بعد از اتمام عملیات ثبت سفارش، اگر سفارش شما در قم باشد، بین 3 تا 5 روز کاری طول خواهد کشید تا محصول مورد نظر به دست شما برسد. در صورتی که سفارش شما در شهرهای دیگری غیر از قم ثبت شده باشد، بعد از ۳ تا ۵ روز کاری محصول به پست قم تحویل داده خواهد رسید. در نظر داشته باشید پس از تحویل سفارش شما به اداره پست قم الکترونیک مهک امکان تعیین زمان تحویل سفارش را نخواهد داشت.

هزینه ارسال سفارش

هزینه ارسال سفارش در سال ۱۴۰۱ برای تمامی سفارش‌ها مبلغ ۳۵ هزار تومان است که در زمان پرداخت به مبلغ کل سفارش اضافه خواهد شد. توجه داشته باشید که شرایط ذکر شده برای سرتاسر ایران یکسان است. توجه داشته باشید در صورت عدم حضور گیرنده در محل یا مرجوع شدن بسته ارسالی، هزینه ارسال مجدد ۳۵ هزار تومان خواهد بود که از سفارش دهنده دریافت خواهد شد.

پیک الکترونیک مهک در چه مناطقی از شهر قم فعالیت می‌کند؟

الکترونیک مهک در همه مناطق شهر قم پاسخگوی شما عزیزان خواهد بود. اما در صورتی که سفارش شما از شهرهای دیگر استان قم است، باید مبلغ سفارش را به صورت آنلاین پرداخت کنید و بعد از ۳ تا ۵ روز کاری محصول به پست قم تحویل داده خواهد رسید. در نظر داشته باشید پس از تحویل سفارش شما به اداره پست قم الکترونیک مهک امکان تعیین زمان تحویل سفارش را نخواهد داشت.